Nemovitosti

Stavíme budovy, které vybočují z řady klasických developerských projektů. Sázíme na chytrá řešení a inovace, díky čemuž přispíváme ke zlepšování kultury bydlení v České republice.

43.416 m2

Nakoupených pozemků

353+ 

Vybudujeme nových bytů

Díky dlouholetým zkušenostem na realitním trhu jsme schopni realizovat developerské projekty s nadprůměrnou úrovní rentability. Vzhledem k vysokým maržím je zajištěna ziskovost i v případě ochlazení nemovitostního trhu či růstu stavebních nákladů.


Předprojektová péče


Před–
projektová péče


Územní plán

Zaměřujeme se na pozemky s jasně stanoveným územním plánem, který hraje v náš prospěch


Inženýrské sítě

Usilujeme o rychlou a bezproblémovou realizaci projektů, proto se orientujeme především na zasíťované pozemky


Ekonomika

Před realizací každého projektu důkladně analyzujeme kupní sílu obyvatel a situaci na realitním trhu v daném regionu


Územní studie

Každému nákupu pozemků předchází vypracovaní situačního nákresu zástavby


Stavební úřad

Předem projednáváme naše investiční záměry na místních úřadech, kde máme díky dobrým vztahům dveře otevřené


Analýza

Před spuštěním každého projektu pečlivě analyzujeme danou investici, přičemž realizujeme jen zlomek ze všech dostupných příležitostí na trhu. 

Zohledňujeme nejen technický stav či potenciál na realitním trhu, ale i možnost případných individuálních úprav za účelem zvýšení výnosu celého projektu.


Ceny bytů v novostavbách, krajská města ČR, tis. Kč/m2

Ceny bytů v novostavbách, krajská města ČR, tis. Kč/m2

Ceny bytů v novostavbách, Praha, tis. Kč/m2

Ceny bytů v novostavbách, Praha, tis. Kč/m2

Projekty


Ostravské zahrady

Ostravské zahrady
Ostravské zahrady
Ostravské zahrady
Ostravské zahrady

Realizujeme developerský projekt v Ostravě, a to v těsné blízkosti Komenského sadů. Obyvatelé nově vznikající rezidenční čtvrti budou mít pocit, jako by žili uprostřed opravdové zahrady. Moderní architektura bytových domů ve spojitosti se střechami pokrytými živou zelení a prvotřídními materiály vytvoří domov pro bezmála 350 ostravských rodin.

V roce 2021 jsme úspěšně dokončili nákup pozemků pro výstavbu nové čtvrti uprostřed Ostravy. Od té chvíle jsme se ponořili do tvůrčí práce a návrhu koncepce lokality, výběru těch správných architektů a budování celého realizačního týmu. Ostravské zahrady budou nejen místem pro skvělé bydlení, stanou se jednou z dominant moravskoslezské metropole.


Flathouse

Flathouse
Flathouse
Flathouse
Flathouse

Spojili jsme komfort tradičního bytu se svobodou rodinného domu. Neútulným panelákům a satelitům v zemi nikoho už odzvonilo. Flathouse je moderní bydlení, kde se budete cítit skutečně doma.

Zaměřujeme se na výstavbu v hlavním městě, kde je silný převis poptávky nad nabídkou. To přináší vysokou pravděpodobnost úspěchu našich developerských projektů.

Chcete více informací?

Uveďte e-mail